Uygulamalar

Başlıca Faaliyetlerimiz

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma, dış mekan havasının bir alana kasıtlı olarak sokulmasıdır ve esas olarak iç mekan kirleticilerin seyreltilmesi ve yer değiştirmesi yoluyla iç mekan hava kalitesini kontrol etmek için kullanılır; Ayrıca termal konfor veya nem alma amacıyla da kullanılabilir. Devamlı taze hava sağlanması, ortam havasının sürekli yenilenmesi,belirli bir hızda ve belirli miktarda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin (veya “egzoz”) ortadan kaldırılması için tasarlanır.

Boru ve Tank Kaplama Yalıtımı

Fiberglas (camyünü) Boru İzolasyonu korunma için fabrikada uygulanan güçlendirilmiş alüminyum kaplama içeren yüksek yoğunluklu fiber cam, boruların aşırı sıcaklıklara ulaşabilmesi için, Taşyünü boru izolasyonu buhar ve güneş enerjili sıcak su borularında önerilir. Mekanik izolasyon endüstriyel tesislerde enerji verimliliği, proses güvenliği ve iş sağlığı ve güvenliği açısından ciddi önem teşkil eden bir yatırımdır.

Endüstriyel Baca Sistemleri

Günümüzde, neredeyse tüm endüstriyel üretim tesisleri profesyonelce tasarlanmış ve ihtiyaca yönelik olarak seçilmiş baca sistemleri kullanmaktadır. Endüstriyel tesislerde, Katı, Sıvı ve Gaz yakıtlı yakıcı cihazlarda ve ısı merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilen baca sistemlerin, üretim ve montajının tamamı profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilmektedir.

Endüstriyel Davlumbaz Sistemleri

Endüstriyel Davlumbazlar,daha çok havayı havalandırma kanalına göndermek için büyük yapılırlar.Havanın yanı sıra nem ve tozu da topladığı için hammeddesi paslanmaz çelikten olmalıdır. Çeşitli iş süreçlerinde oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplama işlemini yapan donanıma davlumbaz denir.

Galvaniz Spiro Hava Kanalları

Galvaniz Spiro hava kanalları sızdırmazlık ve enerji tasarrufu sağlar. Hava kanallarındaki kaçakları asgariye indirir. Yuvarlak hava kanalları (Spiro kanal) estetik yapısı, üstün özellikleri ile Yüce Yalıtım ve Havalandırma’nın özel makine parkurunda ihtiyaçlarınıza uygun galvaniz malzemeden imal edilmektedir. Farklı derecelerdeki sıcaklıklara karışık dirençlidir.

Paslanmaz Doğalgaz Baca Sistemleri

Tek Cidar Bacalar/ Epsilon Serisi, Çift Cidar Bacalar ( Alüminyum Sac Kaplamalı Bacalar/ Delta Serisi ve Paslanmaz Sac Kaplamalı Bacalar/ Sigma Serisi ) olarak imal edilebilmektedir. Paslanmaz Baca Sistemleri fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, kendi kendini taşıyabilir baca, baca filtreleri, baca aksesuarları ve tamamlayıcıları firmamız tarafından imalat ve uygulama yapılmaktadır.