Kurumsal

Yüce Yalıtım

Kurumsal firmamız, sektörün önde gelen firmalarından birinde kazanmış olduğu on iki yıllık tecrübe ile 2008 yılında kurulmuştur.

Günümüzde ise firmamız, havalandırma makinaları parkuru ile (spiro kanal makinası, plazma makinası, kare kanal makinası, dirsek kapatma makinası, tel dikiş makinası, manyetik caka, kenet makinası, kordon makinası ) en başında sağlam iş ve güven prensibiyle endüstriyel havalandırma dalında faaliyet göstermektedir. Solunan havanın kalitesi, yaşamsal önem taşıyan bir konudur. Endüstriyel alanlarda, öncelikli olarak çalışan personel sağlığı ve daha sonrasında makinelerin verimi havalandırma sektörüyle birebir ilgilidir. Firmamız bu bilinçle, pratik ve mantıklı çözümler üreterek karşılaşılan sorunları gidermeyi amaç edinmiştir.

Yalıtım (izolasyon) dalında ise, endüstriyel sistemlerde gerek soğuk, gerek sıcak hatlarda kayıpların yaşandığını bilmekteyiz. Bu kayıpları en aza indirmek için çeşitli yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır. (Elastomerik kauçuk, taş yünü, cam yünü, seramik yünü vb.) Ve bu kullanılan malzemelerin hangi sıcaklık aralığında, hangi kalınlıkta olacağı sistem verimi açısından önemlidir. Sonuç olarak, doğru bir yalıtım (izolasyon) uygulamasıyla, endüstriyel sistemlerdeki kayıpları en aza indirmek mümkün olacaktır.

Havalandırma ve Yalıtım sektöründe ilgili malzemelerin satışı, keşif, analiz, hesaplama, üretim, montaj faaliyetlerimiz mevcuttur. Güven esasına dayalı, kaliteli işlemler temel prensibimizdir.

Vizyonumuz

Her yeni gün gelişmekte olan sektörümüzün, tüm kollarında kendini yenileyerek geliştiren ve uygulamalarını mühendislik hesaplamaları ve gerekli teknik veriler çerçevesinde oluşturarak sorunu yerinde analiz edip, bir defada çözüme kavuşturmaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörün, solunan hava kalitesi, yani direk insan sağlığı ile olan ilişkisini ilke edinerek, insan merkezli akılcı çözümler sunmak ve kaliteli ürünler üretmektir.

Temel Değerlerimiz

Güvenilirlik - Şeffaflık - Duyarlılık - Sosyal Sorumluluk - Müşteri Odaklılık - Kalite - Saygı

Başlıca Faaliyet Alanlarımız

Havalandırma - Isı Yalıtımı - Ses Yalıtımı - Su Yalıtımı - Yangın Yalıtımı - Tank ve Kazan İzolasyonu - Tesisat Yalıtımı - Yüzey İzolasyonu - Mantolama